Postaw zakłady w Powerball Super Jackpot £317 milionów* aby móc zostać tak bogatym jak brytyjscy celebryci!

389129

18+. Obowiązują Potrącenia i Regulamin LottoGo.com Postaw na wynik loterii.Oferta dla nowych graczy. BeGambleAware.org. Take time to think.

PB_winners

Powerball przybywa na tą stronę Atlantyku, z możliwością stawiania zakładów aby zagrać o nagrodę zmieniającą życie z £317 milionów* Super Jackpot.

LottoGo.com poprzez stronę z zakładami na loterię **, pozwala mieszkańcą Wielkiej Brytanii, którzy dotychczas mogli brać dział w losowaniu tylko jeśli kupili kupon przebywając w Stanach Zjednoczonych, wziąć udział w LottoGo Super Jackpot poprzez postawienie zakładu na wynik loterii.

Dla dodatkowej zabawy, LottoGo.com oferuje wielkim fanom kumulacji w Wielkiej Brytanii szanse postawienia zakładu w LottoGo.com Super Jackpot, która jest NAWET WIĘKSZA od kumulacji Powerball.

Zdobycie tak dużej nagrody pozwoliłoby Ci znacznie przekroczyć wartość netto najbardziej znanych osobistości w Wielkiej Brytanii, według Celebrity Net Worth.

Gdzie byś się znajdował na liście najbogatszych celebrytów gdybyś wygrał?

  • Legenda Spice Girls , Victoria Beckham – £330 milionów
  • TV kucharz, Gordon Ramsey – £162 milionów
  • James Bond, Daniel Craig – £117 milionów
  • Ricky Gervais – £103 milionów
  • Presenter TV, Holly Willoughby – £5.9 milionów

Takie kumulacje nie zdarzają się często, oto Twoja szansa!

Aby dać Ci większą szansę na wygranie w jutrzejszym losowaniu o £317 milionów* funtów, LottoGo.com daje wszystkim nowym graczom darmowy zakład w Powerball, przy zakupie pierwszego zakładu za £2.50 .

US Powerball Bet 1 Get 1 Free
US Powerball Bet 1 Get 1 Free

18+. Oferta tylko dla nowych graczy. LottoGo.com jest licencjonowany i regulowany przez Komisję ds. Hazardu w Wielkiej Brytanii dla klientów z Wielkiej Brytanii (w celu uzyskania pełnych informacji na temat Organu Regulacyjnego LottoGo.com zob. Regulamin) i ma ponad 2 000 000 graczy. Graj odpowiedzialnie www.gambleaware.co.uk.
* 18 +. Główna wygrana i wygrane rzędu 2-3 będą niższe niż w reklamach, aby dopasować się do rzeczywistych wypłat gotówkowych po wszystkich odpowiednich potrąceniach, w tym podatkach. Obowiązują Regulamin LottoGo.com.
** Zakłady loteryjne to stawianie zakładów na wynik oficjalnego losowania loterii – w szczególności, które loteryjne kule (liczby) zostaną wylosowane. LottoGo.com nie obsługuje loterii. Członkowie stawiają zakłady na wynik loterii krajowych. Oficjalne kupony loterii i ubezpieczenia są kupowane w oparciu o postawione zakłady, tak aby wszystkie wygrane były równe opcji pieniężnej wygranych w krajowych loteriach.